Parafia Matki Boskiej Bolesnej
i św. Wojciecha w Opolu

KAPŁAŃSTWO

Przechodząc obok Jeziora Galilejskiego, ujrzał Szymona i brata Szymonowego, Andrzeja jak zarzucali sieć w jezioro, byli bowiem rybakami. I rzekł do nich Jezus: «Pójdźcie za Mną, a sprawię, że się staniecie rybakami ludzi». A natychmiast porzuciwszy sieci poszli za Nim

Mk 1,16-18
Kapłan stojący przed ołtarzem, unoszący hostię. Na ołtarzu znajduą się krzyż i świece

Być może Bóg przygotował także i dla Ciebie misję której zupełnie się nie spodziewałeś? Jeżeli rzeczywiście stawiasz sobie pytania dotyczące powołania kapłańskiego lub zakonnego, przyjdź do naszej kancelarii, spróbujemy Ci pomóc.

W naszej parafii na głos Bożego powołania odpowiedzieli:

KAPŁANI
ks. Wiktor Sobaszek, ks. Bronisław Czajka, ks. Edward Kucharz, ks. Jan Szyndler, ks. Ryszard Szwarc, ks. Paweł Felsztyński, ks. Ireneusz Kotliński, ks. Dariusz Świerc, o. Ambroży Mazur, o. Andrzej Mazur, o. Krzysztof Mazur, ks. Tomasz Malicki, ks. Tomasz Skowron.

SIOSTRY ZAKONNE
s. Ambrozja Mazur SSND.